Запрошуємо студентів і аспірантів до участі в конференції "Соціологія і сучасні соціальні трансформації" | 14-15.11.2019

Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Факультет соціології
Наукове товариство студентів та аспірантів
проводять

ХII Міжнародну конференцію студентів та молодих науковців
“Соціологія і сучасні соціальні трансформації”

яка  відбудеться  14-15 листопада 2019 року на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка (м.Київ, пр-т Глушкова, 4д).

Оргкомітет запрошує студентів та молодих науковців взяти участь у роботі конференції за напрямами:

• Класична і сучасна соціологічна теорія в поясненні новітніх трансформацій українського суспільства.
  • Соціокультурні виклики в умовах трансформації українського суспільства.
  • Соціальні наслідки сучасних соціальних трансформацій.
  • Методологія та методи дослідження соціальних трансформацій в українському суспільстві.

Робочі мови : українська, російська, англійська.

Оргвнесок учасників конференції складає:

для студентів 100 грн;
для молодих науковців – 120 грн;
для іноземних учасників 10 Євро (у гривневому еквіваленті).

Оргвнесок покриває публікацію матеріалів конференції (програма і тези учасників конференції) та організацію кава-брейків. Сплачується при реєстрації за поточним курсом Національного банку України. Активні учасники конференції отримують сертифікати.

Проїзд, проживання та харчування – за рахунок учасників.

Дедлайн реєстрації та надсилання тез - 5 листопада 2019 року.

Тези надсилайте на електронну адресу naukove.tovaristvo@gmail.com з темою листа «Тези».

Назви файлу має починатись з  прізвища заявника латинськими літерами.

Форма для реєстрації за посиланням:

Вимоги до оформлення тез конференції

Оргкомітет залишає за собою право здійснювати відбір і редагування надісланих матеріалів. Роботи, що містять елементи плагіату, не будуть прийняті до розгляду оргкомітетом. Автори несуть відповідальність за підбір і достовірність наведених фактів, цитат, статистичних даних, власних назв.

Обсяг тез – до 4-х сторінок. Поля  всі – 2 см. Шрифт – Arial, розмір 14 пт. Інтервал – 1. Текст друкується без переносів, виділення в тексті – напівжирним курсивом. Відступ першого рядка кожного абзацу робиться автоматично на 1,25 см.

Список використаних джерел (якщо є посилання) – 14 пт. Посилання оформлюється наступним чином: [4, с. 23] і розміщується за порядком згадування.

ЗРАЗОК ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ

Адреса організаційного комітету (місця проведення конференції):

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

проспект Глушкова 4д, ауд. 01; Київ 03187; Україна

Телефон: +38 044 5213263; +38 096 282 33 29. E-mailnaukove.tovaristvo@gmail.com

Відповідальні секретарі конференції: Іртюга Анастасія

Зразок оформлення тез у доданих файлах.

Будемо раді Вашій участі!