Викладачі та аспірантки факультету взяли участь у XII Школі молодого соціолога у м. Чернігів

1 жовтня викладачі кафедри соціальних структур і соціальних відносин Ольга Куценко та Олег Мазурик виступили з лекціями для слухачів 12-ї Школи молодого соціолога. Школа організована Соціологічною асоціацією України, в цьому році проходить на базі Чернігівського національного технологічного університету. Слухаючи школи — молоді соціологи з університетів усіх регіонів України. В Школі також беруть участь аспірантки кафедри соціальних структур та соціальних відносин Ірина Склярова та Ніна Гаркавенко.

Тема лекції Ольги Дмитрівни Куценко: "Соціологічна експертиза стану соціальних нерівностей"

Олег Володимирович Мазурик розповів про "Аналітичний потенціал оціночних досліджень в експертній діяльності соціолога"