Вітаємо наших переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціології

Чудова новина з Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із соціології, який щойно завершився в Запорізькому національному університеті.
Троє наших студенток стали його переможцями!

Тож вітаємо молодих дослідниць та їхніх наукових керівників із загальноукраїнським визнанням:

☑️ Alina Khelashvili з дипломом першого ступеня за дослідницьку роботу на тему «Транснаціональний спосіб життя кавказьких діаспор в Україні» (науковий керівник - Taras V. Tsymbal​)

☑️ Valerya Sazonova з дипломом першого ступеня за дослідницьку роботу на тему «Пізнавальний потенціал концепцій авторитарності у вивченні українського суспільства» (науковий керівник - Taras V. Tsymbal)

☑️ Степанченко Тетяна з дипломом третього ступеня за дослідницьку роботу на тему «Феномен віртуального життєсвіту: теоретичні засади, інтерпретація, сутнісні характеристики» (науковий керівник - Євгенія Мороз​)

Дякуємо вам та керівникові делегації Valentyna Chepak за блискучу роботу та чудовий результат!

Також дякуємо Zaporizhzhya National University​ за прозорість у проведенні конкурсу. Вперше за його історію з самим роботами та рецензіями на них можна ознайомитися онлайн: