Відбулася посвята у студенти першокурсників факультету й урочисте відкриття програми Гендерні студії (ФОТО)

30 серпня на факультеті соціології відбулася посвята у студенти першокурсників та урочисте відкриття першої в Україні магістерської програми Гендерні студії.

У заході взяли участь:
Іванна Климпуш-Цинцадзе - Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
Ірина Бекешкіна - Директорка фонду Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва;
Оксана Кузяків - Виконавча директорка Інституту економічних досліджень політичних консультацій, випускниця факультету соціології;
Надія Лінцова - директорка дослідницької компанії Umbrella-research.

Свято розпочалося життєствердними словами декана факультету Андрія Горбачика про те, що студенти зробили правильний вибір, оскільки інтелектуальне середовище факультету й університету є незрівнянним. Декан привітав студентів, зазначивши, що спілкування з такими цікавими людьми як запрошені гості – це лише початок, і закликав першокурсників користуватися усіма можливостями, котрі дає навчання в Київському університеті.

Пані Івана Климуш-Цинцадзе у своїй промові до студентів зазначила, що  європейська інтеграція є стратегічною метою України, а і завдяки інтеграції з європейською наукою та входженню в європейський освітній простір. Віце-прем’єр також відзначила інноваційну роль унікальної магістерської програми подвійного дипломування "Гендерні студії", котра почала діяти в університеті у поточному навчальному році завдяки спільним зусиллям факультету соціології та університету м. Лунд (Швеція).

Проректор КНУ ім. Тараса Шевченка з міжнародної роботи Петро Бех передав вітання від ректора університету академіка Леоніда Губерського та закликав першокурсників ретельно й відповідально опановувати обраний ними фах (соціологію) та іноземні мови, знання яких є необхідною умовою для успішного й творчого життя по завершенні навчання.

Директор фонду Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна закликала першокурсників навчатися добре, щоб стати по справжньому професійними соціологами, яких потребує і ринок, і громадянське суспільство, і держава. Крім того, вона навела кілька яскравих прикладів, котрі доводять практичну значимість й суспільну затребуваність соціологів у сучасній Україні.

Гарант освітньої програми «Гендерні студії» доцент Світлана Бабенко зазначила, що першокурсники, які вcтупили на цю програму, мають унікальну можливість отримати наприкінці навчання як диплом КНУ, так і диплом університету м. Лунд (Швеція). Але ця програма

Виконавчий директор Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Оксана Кузяків та засновниця дослідницького агентства  Umbrella Research Надія Лінцова розповіли, як саме здобуті на факультеті знання та компетенції допомогли їм вибудувати успішну кар’єру.

Голова студпарламенту факультету Микола Горбовцов розповів першокурсникам про широкі можливості студентського самоврядування та справді цікаві й перспективні сторони студентського життя. Наприкінці свята усіх першокурсників запросили на квест, учасники якого отримали змогу познайомитися з місцем майбутнього навчання та своїми колегами.

Вітаємо наших студентів із початком навчального року та щиро бажаємо наснаги й творчості!