Спортивні досягнення студентів за II семестр

Вже підходить кінця другий семестр 2017/2018 навчального року, отже, пора підвести підсумки та назвати кращих спортсменів факультету соціології цього семестру.

Із впевненістю можемо сказати, що нам є чим пишатися: у міжуніверситецьких змаганнях ми зайняли І місце з бадмінтону та естафети; ІІ місце з плавання та легкої атлетики (крос); і ІІІ місце з новусу (морський більярд) та баскетболу.

Спортивний департамент від імені всього факультету щиро дякує тим, без кого ці перемоги були б неможливими. Отже, наші чемпіони: Балаж Андрій (І курс), Орлова Олена (І курс), Клімова Олена (І курс), Іртюга Анастасія (І курс), Кабась Анна (І курс), Присяжнюк Олександр (І курс), Степанян Тігран (І курс), Петрик Лев (І курс), Клименко Станіслав (І курс), Нещерет Назарій (І курс), Бацак Назарій (І курс), Юськів Павло (ІІ курс), Балуба Денис (ІІ курс), Какаранзе Олена (ІІ курс), Сова Юлія (ІІІ курс), Калашнікова Вікторія (V курс), Братушев Олексій (VІ курс).

Також ми не можемо не згадати, що завдяки активності та призовим місцям наших студентів у І та ІІ семестрах наш факультет зайняв ІІ місце в ІІІ групі в Спортакіаді КНУ серед студентів усіх факультетів. Ми щиро дякуюємо за ваші старання та перемоги та бажаємо вам, наші спортсмени, наснаги та подальших блискучих звершень!

Із вдячністю та повагою,
Спортивний департамент факультету соціології!