Спартакіада КНУ імені Тараса Шевченка

Закінчилася Спартакіада КНУ імені Тараса Шевченка серед студентів 2016-2017 н.р.
За підсумками Спартакіади ф-т соціології посів 2 місце у загальному заліку у ІІІ групі.
Ф-т соціології брав участь у 15 змаганнях: футзал - 2 місце, шахи - 2 місце, настільний теніс - 2 місце, важка атлетика - 2 місце, волейбол (збірні, дівчата) - 2 місце, гирьовий спорт - 2 місце, плавання (збірні) - 2 місце, бадмінтон - 2 місце, спортивна аеробіка - 3 місце, стрітбол (дівчата) - 3 місце, волейбол (збірні, юнаки) - 3 місце, гімнастичне триборство - 3 місце, новус - 3 місце, баскетбол (збірні, юнаки) - 4 місце, плавання (1 курс) - 5 місце.
Хочемо відзначити та подякувати студентам ф-т соціології, які брали активну участь у Спартакіаді КНУ:
Юськів Павло, Іванов В'ячеслав, Назаренко Поліна, Прийма Микита, Степанов Дмитро, Ісупова Марія, Какаранзе Олена, Боюс Вікторія, Колесніченко Олександр, Сластен Микита, Вільхова Дарина, Балуба Денис, Осадчий Владислав, Горбовцов Микола, Зосімов Володимир, Киричук Діана (всі - 1 курс), Деркач Діана, Крименюк Олексій (обидва - 2 курс), Романчук Владислав, Заєць Тетяна, Литвинчук Денис, Салобута Надія, Тарандюк М. (всі - 3 курс), Іванов Максим, Калашнікова Вікторія (обидва - 4 курс).

Дякуємо всім студентам, які представляли факультет на спортивних майданчиках, та вболівальникам за гарячу підтримку нашого факультету!