Оплачувана 2-річна програма розвитку лідерства "Навчай для України" для студентів і випускників.

Шановні студенти!

Звертаємо вашу вагу на програму розвитку лідерства Навчай для України.
Йдеться про можливість мати повноцінну оплачувану роботу, де ви зможете не тільки розвивати себе як професіонала, але і формувати майбутнє своєї країни та змінювати життя учнів і цілих громад на краще.

«Навчай для України» співпрацює з Міністерством освіти, локальними спільнотами та є партнером міжнародної мережі Tech For All, яка об'єднує понад 45 країн у спільному прагненні забезпечити рівний доступ до якісної освіти.

Вже більше 65 000 учасників долучились до аналогічних програм у різних країнах і отримали унікальний досвід особистісного та професійного розвитку. Близько 70% випускників продовжують працювати у сфері освіти у різних ролях – очолюють школи та неурядові організації, долучаютьcя до реформ на рівні міністерств чи бізнес-ініціатив.

Навчай для України – спільнота, яка прагне, щоб кожна дитина в країні мала можливість реалізувати власний потенціал за допомогою якісної освіти. Базуючись на моделі Teaching as Leadership та досвіді глобальної мережі Teach For All, яка об’єднує понад 45 країн та 65 000 учасників, ми залучаємо талановитих спеціалістів, випускників передових навчальних закладів, до Програми Розвитку Лідерства. 2-річна Програма Розвитку Лідерства, в якій завзяті молоді люди, вмотивовані формувати краще майбутнє нашої країни, відкривають нові можливості в житті

дітей, сприяють розвитку громади та максимізують власний потенціал.

Це можливість мати роботу, яка змінює життя учнів, громади та ваше на краще, а також передбачає наступні переваги:
• Повноцінна оплачувана робота
• Індивідуальний коучинг та менторство
• Можливість створити власний проект для розвитку громади
• Можливість здобути ступінь магістра в педагогиці (для учасників, які не мають
педагогічної освіти)
• Можливість отримати переваги для продовження навчання в провідних
міжнародних університетах, таких як Гарвард, Прінстон та інші
• Доступ до глобальної мережі соціальних інноваторів та лідерів Teach For All
через можливості навчання, обміну досвідом та нетворкінгу
• Залучення до спільноти, яка формує краще майбутнє країни, через програму
випускників
В програмі ви отримуєте можливість працювати для та разом з учнями та громадами і
дізнаєтесь разом з ними, що таке справжнє лідерство.

Подати заявку: www.teachforukraine.org/apply
Дізнатись більше: www.facebook.com/teach4ukraine