Ольга Куценко та Світлана Бабенко виступили з відкритими лекціями у Лундському університеті (Швеція)

15 травня 2019 р. на соціологічному факультеті Лундського університету (Швеція) відбулась публічна лекція професорки, завідувачки кафедри соціальних структур та соціальних відносин факультету соціології КНУ Куценко Ольги Дмитрівни на тему: "Зигзаги демократизації політичного режиму: український кейс громадянської мобілізації проти істеблішменту". Лекція відбулась в межах європейської програми академічних обмінів "Еразмус+".

16 травня 2019 р. на соціологічному факультеті Лундського університету (Швеція) відбулась публічна лекція доцентки кафедри соціальних структур та соціальних відносин факультету соціології КНУ Бабенко Світлани Сергіївни на тему: "Маскулінності в транзиції: гендерні проблеми трансформації постсоціалістичного гендерного порядку". Лекція відбулась в межах європейської програми академічних обмінів "Еразмус+".