Науковий семінар факультету| 21 листопада 10:00-13:10 | "Соц. адаптація учасників АТО" | "Соц. напруженість в Україні"

Шановні колеги,

Запошуємо на науковий семінар факультету соціології, який відбудеться 21.11 (середа) з 10:00 до 13:00 в ауд.504 факультету соціології.

Будемо слухати і обговорювати:

10:00 - 11:30 "Стратегії соціальної адаптації демобілізованих учасників АТО" - доповідач Берездецька Леся Василівна, аспірант кафедри галузевої соціології, н.кер.Чудовська І.А. (проект автореферату дослідження у додатку)

11:40 - 13:10 "Методика моніторингу стану та відмінностей соціальної напруженості в регіонах України" - доповідь за результатами заключного етапу виконання держбюджетної теми, Судаков В.І. (н.кер.), Сірий Є.В., Лапіна В., Кондов К., Нахабич М.А.

Запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, студенти!

Для аспірантів факультету участь в семінарі є обов'язковою!