Міжнародна науково-практична конференція «УМОВИ ЖИТТЯ, НАПОВНЕНОГО СМИСЛОМ: ЄВРОПЕЙСЬКИЙ/МІЖНАРОДНИЙ ПОГЛЯД»

14 травня 2018 р.

просп. Глушкова, 4-д, корпус факультету соціології

Конференц-зал 01

Реєстрація учасників 10:00-10:50

Участь у конференції є безкоштовною

Конференція проводиться факультетом психології спільно з факультетом соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція є міжнародним проектом за ініціативи та підтримки Європейської комісії. Ключові спікери мають багаторічний досвід у міжнародній та науковій роботі, є фахівцями з соціальних наук та психології, професорами різних європейських та американських університетів, носіями унікального професійного та особистого досвіду роботи з Людиною в соціумі.

До програми включено доповіді доктора Деніела Бльомерса, експерта з питань інноваційної політики для зовнішніх ринків, промисловості та підприємництва в Європейській комісії (Бельгія); професора Енн Макферсон (США), професора Фріца Хельмута Віша (Німеччина), професора Вольфа Бльомерса (Німеччина), професора Йона Дафінау (Румунія), професора Юргена Вольфа (Німеччина), доктора Аліни Дафінау (Велика Британія).

Програма конференції додається. Переклад забезпечується.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених викладачів, аспірантів і студентів КНУ імені Тараса Шевченка, а також інших закладів вищої освіти Києва та України, працівників соціальних служб та неурядових суспільних організацій. Реєстрація перед початком заходу з 10.00.

З усіх питань щодо конференції можна звертатись за телефоном +38(044) 5213509 або на мейл s.paschenko.tsu@gmail.com (заступник декана факультету психології КНУ імені Тараса Шевченка).