Міжнародна наукова конференція «Шевченківська весна 2019» | 11-12 квітня

Запрошуємо до участі у щорічній міжнародній науковій конференції «Шевченківська весна 2019»!

Конференція відбудеться 11 – 12 квітня на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для участі у конференції необхідно завчасно зареєструватися за посиланням: https://goo.gl/forms/5Fqu6ox4eNv3BNe22

Реєстрація триватиме до 30 березня включно.

Тези для участі у конференції можете надсилати до 05 квітня 2019 року на адресу:naukove.tovaristvo@gmail.com

Реєстрація на конференцію

До 30.03 включно

Надсилання тез

До 05.04 включно

Перевірка робіт на унікальність

До 07.04 включно

Отримання листа про підтвердження участі в конференції

07.04-08.04

Конференція

11.04-12.04

Закликаємо всіх якомога швидше реєструватись та надсилати тези для участі в конференції, так оргкомітет зможе швидше підтвердити вашу участь!

Організаційний внесок становить 75 грн.

Звертаємо увагу на те, що цього року тези друкуватись не будуть. Збірник тез буде опубліковано на сайті факультету, за результатами конференції ви отримаєте сертифікат про участь.

Ознайомтеся, будь ласка, із вимогами до оформлення тез, неправильно оформлені тези будуть повернені автору на доопрацювання!

Студентів факультету соціології також просимо звернути увагу на положення щодо нарахування додаткових балів за участь у конференції!

З нетерпінням чекаємо на ваші роботи!