Конкурс стажування студентів в аналітичних центрах

Міжнародний фонд «Відродження» запрошує студенток і студентів факультету соціології та усіх охочих на презентацію Конкурсу стажування в аналітичних центрах.

Зустріч відбудеться 9 листопада о 17-00 в аудиторії 504 (читальний зал факультету).

Конкурс спрямовано на залучення випускників вищих навчальних закладів до роботи аналітичних центрів; популяризацію роботи аналітичних центрів та практики аналітичних досліджень серед випускників вищих навчальних закладів; залучення нового покоління аналітиків до роботи в аналітичних центрах; популяризацію практики стажувань студентів на базі неурядових організацій.

Очікується, що за результатами конкурсу буде відібрано до 23 студентів, які проходитимуть стажування на базі аналітичних центрів — грантоотримувачів «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів України». Інтернам буде оплачуватися стипендія у розмірі 4 100 грн. (включно із податками). Тривалість стажування: 16 січня 2019 року – 16 липня 2019 року.

Стажування відбуватиметься в аналітичних центрах, що є учасниками згаданої Ініціативи.

Cписок аналітичних центрів, які беруть участь у програмі стажувань:

Учасники самі обиратимуть організації, в яких проходитимуть стажування. При виборі організації особливу увагу слід звертати на напрямки роботи та проекти, до яких будуть залучені стажери.

Більш доклдана інформація на сайті: http://www.ttdiinterns.org.ua/

Якщо у вас залишилися запитання стосовно програми стажувань, будь ласка, звертайтеся за електронною адресою golota@irf.ua.

Дедлайн конкурсу: 22 листопада 2018 р.