ХI Міжнародна конференція студентів та молодих науковців “Соціологія і сучасні соціальні трансформації” (1-2.11.18)

ХI Міжнародна конференція студентів та молодих науковців

“Соціологія і сучасні соціальні трансформації”

відбудеться  1-2 листопада 2018 року

на факультеті соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка

(м.Київ, пр-т Глушкова, 4д).

Оргкомітет запрошує студентів та молодих науковців взяти участь у роботі конференції за напрямами:

• Класична і сучасна соціологічна теорія в поясненні новітніх трансформацій українського суспільства.
  • Соціокультурні виклики в умовах трансформації українського суспільства.
  • Соціальні наслідки сучасних соціальних трансформацій.
  • Методологія та методи дослідження соціальних трансформацій в українському суспільстві.

Робочі мови : українська, російська, англійська.

Оргвнесок учасників конференції складає:

для студентів 100 грн.,

для молодих науковців – 120 грн.,

для іноземних учасників 10 Євро (у гривневому еквіваленті).

Оргвнесок покриває публікацію матеріалів конференції (програма і тези учасників конференції) та організацію кава-брейків. Сплачується при реєстрації за поточним курсом Національного банку України. Активні учасники конференції отримують сертифікати.

Проїзд, проживання та харчування – за рахунок учасників.

Оргкомітет конференції розгляне можливість поселення запрошених іноземних та іногородніх студентів та аспірантів у гуртожитку університету. Орієнтовна вартість проживання у гуртожитку – від 280 грн.

Заявку на участь у конференції (форму див. нижче) і тези доповіді просимо направляти до 28 жовтня 2018 року  прикріпленими файлами на електронну адресу конференції socioconfKNUTSH@ukr.net Назви файлів мають починатись з  прізвища заявника латинськими літерами).

Адреса організаційного комітету (місця проведення конференції):

Факультет соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка;

проспект Глушкова 4д, ауд. 01; Київ 03187; Україна

Телефон: +38 044 5213263; +38-067-317 23 33. E-mail: socioconfKNUTSH@ukr.net

Відповідальні секретарі конференції: Нахабич Марина Анатоліївна

Будемо раді Вашій участі!