22 червня у Києві відбулася лекція відомого британського історика Ніла Ферґюсона

ПУБЛІЧНА ЛЕКЦІЯ НІЛА ФЕРҐЮСОНА:
"ПЛОЩА ТА ВЕЖА: МЕРЕЖІ, ІЄРАРХІЇ, ІННОВАЦІЇ ТА РЕВОЛЮЦІЇ"

На запрошення Фонду Віктора Пінчука історик, письменник, старший науковий співробітник Гуверівського інституту Стенфордського університету та Центру європейських досліджень Гарвардського університету Ніл Фергюсон прочитав публічну лекцію на тему «Площа та вежа: мережі, ієрархії, інновації та революція». Ніл Фергюсон розповів про шість дивовижних правил, що стосуються, поміж іншого соціальних мереж, які в сукупності переформатують всю історію сучасного світу.

У заході взяли участь українські студенти, вчені та лідери думок.

Крім того, в цей же день Ніл Фергюсон став спеціальним гостем 11-го Щорічного молодіжного форуму освітніх програм «Завтра.UA» та «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука, де він виступить з промовою на урочистій церемонії нагородження стипендіатів програм.

Подія у Фейсбуці: